TEL: +86-760-88262588-619
رده محصول
تماس با ما
اضافه کردن: ساخت A، پارک صنعتی دونگی، منطقه صنعتی دش، شهر نانلانگ، Zhongshan، گوانگدونگ، چین
تلفن: + 86-760-88262588-619
تلفن: +8613928150832
پست الکترونیک: roy@chnsteelball.com
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونگی کاهش اکسید گنجاندن در تحمل فولاد
Mar 15, 2018

گنجاندن در فولاد یکی از عوامل اصلی مؤثر بر عمر خستگی تماس تحمل فولاد است. کلید کنترل ورود فولاد برای کنترل محتوای اکسیژن و اکسید در فولاد است. ایده اصلی کاهش اکسید گنجاندن در فولاد به شرح زیر است.

اول، محتوای کربن پایان کوره فولاد کنترل می شود.

هنگامی که محتوای کربن بیش از حد کم اکسیژن محلول در فولاد منجر به مقدار زیادی آلومینیوم در فلكّلنتس بعدی مصرف بالا است و مقدار کل اجزاء، که مشکلات به پالایش بعد را افزایش می دهد. علاوه بر این، اکسیداسیون سرباره را نیز به وضوح افزایش خواهد یافت و محدود کردن و کنترل ترکیب سرباره فولاد است. با این حال، محتوای کربن بالا نقطه پایان فولاد فشار به کنترل فرایند کوره بیاورد. هنگامی که قادر به ذوب کوره قوس است، محتوای کربن پایان به طور کلی در حدود 0.2% کنترل می شود.

Deoxidizer راست را انتخاب کنید.

در روند تولید فولاد با تذكر محتوای اکسیژن در فولاد را می توان کاهش داد و مقدار اسید محلول آلومینیوم می تواند با آلومینیوم کاهش می یابد. هنگامی که محتوای اسید محلول آلومینیوم بیش از حد بالا, حفاظت از فولاد مذاب به راحتی ثانویه اکسیداسیون نتیجه افزایش محتوای گنجاندن Al2O3 شکننده می شود. هنگامی که محتوای اسید محلول آلومینیوم پایین باشد، انحلال اکسیژن محلول ثانویه اکسیداسیون سیلیکون و کاهش دمای مذاب فولاد منجر به تشکیل سیلیکات بزرگ اجزاء غنی SiO2.According به تحقیق، محتوای اسید محلول آلومینیوم در فولاد را می توان در 0.02% ~0.04 کنترل % و دانه فولادی برای به دست آوردن سختی بالا تصفیه می گردد.

باریم عامل deoxidizing ایده آل است، و آلیاژ باریم تنها deoxidized است، اما همچنین می توانید اجزاء باقی مانده را در فولاد denatured بسیار خوبی را. با توجه به تحقیقات، با استفاده از آلیاژ باریم - آلومینیوم - سیلیسیم پس از دكسدت از تحمل فولاد محتوای کل اکسیژن در فولاد به سرعت به ارزش پایدار در نقطه پایان بدون حاوي اجزاء کروی باریم در فولاد و اجزاء باقی مانده در فولاد است تغییر یافته، پراکندگی خوب اجزاء، توزیع یکنواخت.

منیزیم اثر قابل توجهی بر زوال Al2O3 اجزاء در تحمل فولاد است. اسید محلول 0.03% بود با توجه به تحقیقات، 2 نسبت تعداد موارد با فولاد 10 4 درصد منيزيم است Al2O3 اجزاء می توانید به سبک MgO, Al2O3 بزرگتر از 10 میکرون Al2O3 اجزاء در فولاد به منیزیم کوچک و کروی آلومینات اسپينل اجزاء metamorphosed وجود دارد، و بیش از 99.46% کمتر از 5 میکرون از اجزاء، اجزاء 5 ~ 10 میکرون.

3. بهینه سازی ترکیب سرباره تصفیه شده.

مطالعه در بر داشت که دوتایی basicity پالایش سرباره افزایش از 2.0 به 4.5 مقدار مذاب پایان فولاد توسط نسبت تعداد 20 موارد با 10 تا 6 به نسبت تعداد موارد با 11 10 -، گنجاندن کل مقدار و مساحت کل اکسیژن کاهش می یابد. اجزاء معمولی در مایع فلزی از سرباره قلیایی Al2O3 و مواد معدنی و ألمن اسپينل منیزیم و دیگر اجزاء شکننده هستند. اندازه بزرگتر از 5 m.To مو افزایش محتوای Al2O3 و یا برای اضافه کردن CaF2 و کاهش محتوای MgO قابل توجهی سرعت و ظرفیت اجزاء جذب سرباره تصفیه شده می تواند بهبود است.

بهینه سازی فرایند ذوب.

به دست آوردن فولاد با کیفیت بالا آن معمولا به را انتخاب کنید کیفیت قراضه فولاد و افزایش مقدار آهن مذاب استفاده می شود. در فرایند متالورژی ملاقه، آلومینیوم، سیلیکون و یا کلسیم محتوا در فولاد می تواند دقیقا به ترویج فلكّلنتس و سولفورزدايي، کنترل می شود و کل فرآیند تصویب ریختن محافظ و گنجاندن مطالب تا حد زیادی کاهش خواهد یافت. خلاء روش مهم برای کاهش محتوای اجزاء تحت درجه خلاء بالا، محتوای اکسیژن در فولاد می تواند به نسبت تعداد موارد با 10 10 6 زیر کاهش یافته است. پالایش سرباره می تواند اثر ذوب ذوب خلاء را بهبود بخشد. توسط سرباره تصفیه نشده است فقط به سادگی را کاهش می دهد محتوای اکسیژن در فولاد و همچنین کاهش می یابد پس از پایین می توانيم فرصت برای گنجاندن بزرگ شناوری اندازه اجزاء فولاد در توزیع اجزاء حتی بیشتر است.

در حال حاضر، استفاده از فولاد تحمل مهم تر اتخاذ ذوب القایی خلا و خلاء قابل مصرف است، تولید این نوع جدید از یاتاقان های ضد زنگ فولادی خلوص 6 cr14mo به شدت افزایش یافته است، محتوای اکسیژن تنها نسبت تعداد موارد با 5 10 4 است، مقدار کمتر ، و اکسید اجزاء اندازه کوچک، توزیع یکنواخت تری.


 • تماس با ما
  اضافه کردن: ساخت A، پارک صنعتی دونگی، منطقه صنعتی دش، شهر نانلانگ، Zhongshan، گوانگدونگ، چین
  تلفن: + 86-760-88262588-619
  تلفن: +8613928150832
  پست الکترونیک: roy@chnsteelball.com
 • رده محصول
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Zhongshan Qian Precision Steel Ball Co.، Ltd می باشد. کلیه حقوق محفوظ است.