TEL: +86-760-88262588-619
رده محصول
تماس با ما
اضافه کردن: ساخت A، پارک صنعتی دونگی، منطقه صنعتی دش، شهر نانلانگ، Zhongshan، گوانگدونگ، چین
تلفن: + 86-760-88262588-619
تلفن: +8613928150832
پست الکترونیک: roy@chnsteelball.com
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
روش های نگهداری باربری
Nov 30, 2017

به منظور حفظ عملکرد اصلی و عملکرد تحمل در شرایط خوبی تا زمانی که ممکن است، لازم است که حفظ و تعمیرات برای جلوگیری از عدم امکان اطمینان از قابلیت اطمینان عملیات و بهبود بهره وری و اقتصاد. به عنوان یک مورد تعمیر و نگهداری در عملیات، نوسان بلبرینگ، ارتعاش، دما و شرایط روانکاری وجود دارد.

تمیز کردن بلبرینگ: بلبرینگ را تحت بازرسی قرار دهید، برای اولین بار از ظاهر بلبرینگ برای تایید مقدار باقی مانده روغن، روانکاری بازرسی نمونه، بلبرینگ را بشویید. بنزین یا نفت سفید میتواند تمیز شود. تمیز کردن باید به روشها توجه کند. تمیز کردن بلبرینگ را حذف کنید، می توانید به تمیز کردن خشن و تمیز کردن خوب تقسیم کنید. به ترتیب در مخزن، ابتدا پایین مش فلزی قرار دهید، به طوری که تحمل به طور مستقیم با ظرف از خاک تماس ندارد. تمیز کردن خشن، اگر یاطاقان با چرخش کثیف، موجب آسیب رسیدن سطح غلتک می شود. بنابراین، این بخشی از تمیز کردن باید توجه شود. در روغن تمیز خشن، از یک برس برای حذف چربی، چسب، تقریبا تمیز، به تمیز کردن خوب، همچنین به عنوان تمیز کردن خوب شناخته شده استفاده کنید. شستشوی کامل، یعنی تحمل در روغن تمیز کردن در حالی که چرخش، در حالی که با دقت تمیز کردن باقی مانده است. علاوه بر این، روغن تمیز نیز باید تمیز باشد.

پس از تمیز کردن یاطاقان، دسترسی به تعمیر و نگهداری و قضاوت لینک. برای تعیین اینکه آیا تخریب بلبرینگ می تواند مورد استفاده قرار گیرد، پس از بازرسی بلبرینگ تمیز شود. چک کردن موارد عبارتند از: raceway، سطح نورد، با سطح سطح، سایش قفس، و همچنین افزایش در تحویل باربری و دقت بعدی مربوط به با یا بدون کاهش است. یاطاقان توپ مینیاتوری غیر جدا، یک سطح پشتیبانی از حلقه داخلی، چرخش حلقه بیرونی برای تایید اینکه آیا افتادن وجود دارد. اما بلبرینگ بزرگ می تواند این روش را نداشته باشد، نیاز به توجه به بررسی چرخ نورد، سطح چرخش، قفس و اصطبل و ظاهر دیگر است. علاوه بر این علاوه بر تحمل خود، نیاز به بررسی اجزای سازنده دارد، توپ مورد استفاده در بلبرینگ توپ نیز نیاز به یک تست پایه دارد. توپ با تحمل سرعت ثابت چرخش سریع، حتی بالاترین سختی توپ فولاد، بعد از قطع کمی قطر با مقدار مشخصی از کار کاهش می یابد. اگر چرخش یاطاقان توپ بالاترین سختی نیست، بیشترین مقاومت در برابر سایش فولاد، قطر توپ نیاز به توجه بیشتر و بازرسی. هنگامی که توپ فولادی در محیط عملیاتی با سرعت بالا علاوه بر کاهش مشخص قطر توپ فولادی، توپ ممکن است سطح معینی از آسیب سطحی داشته باشد. اگر قطر توپ فولادی در زمان کوتاهتر یا در سطح زیر میکروسکوپ خراشیده باشد، باید یک دسته جدید از توپ فولادی برای مونتاژ بلافاصله جایگزین شود. به منظور بسته بندی عملکرد کلی از عملکرد تحمل.


 • تماس با ما
  اضافه کردن: ساخت A، پارک صنعتی دونگی، منطقه صنعتی دش، شهر نانلانگ، Zhongshan، گوانگدونگ، چین
  تلفن: + 86-760-88262588-619
  تلفن: +8613928150832
  پست الکترونیک: roy@chnsteelball.com
 • رده محصول
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Zhongshan Qian Precision Steel Ball Co.، Ltd می باشد. کلیه حقوق محفوظ است.